do ustalenia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz na produkcji przekąsek serowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 23:08

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Holandii przy pakowaniu przekąsek serowych na produkcji. Zatrudnienie w fabryce dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na dłuższy okres czasu. Należy znać język angielski w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– sprawne pakowanie przekąsek serowych
– wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do ciężkiej, monotonnej pracy
– możliwość podjęcia pracy na dłużej
– kandydaci z prawej jazdy są mile widziani
– punktualne stawianie się w pracy
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– przestrzeganie zasad higien osobistej oraz BHP firmy
– zaradność
– sprawne dłonie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– spostrzegawczość

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– jasne warunki zatrudnienia
– wsparcie opiekunów na miejscu
– przeszkolenia w pierwszych dniach
– zapoznanie z pracownikami
– zdobycie nowego doświadczenia zawodowego
– pracę w dobrze prosperującej firmie

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://www.infopraca.pl/praca/produkcja-przekasek-z-serow/holandia/12350852

ID ogłoszenia: 474565b05ed878ad

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz na produkcji przekąsek serowych”

  1. Jestem za interesowany praca przy pokowaniu przekasek serowych. Oraz jestem kopetetny w wykonaniu pracy mi przydzielonej.

  2. Joanna i Krzysztof na 1 grudnia 2015 @ 14:24

    Jesteśmy para pilnie poszukujemy pracy możemy zacząć od zaraz możemy pracować po 12godzin mamy doświadczenie na linii produkcyjnej prosimy o kontakt telefoniczny +31501933587

  3. Krzysztof Gorzelinski na 9 grudnia 2015 @ 10:24

    Witam jestem zainteresowany waszą propozycją pracy mam lat 29 bardzo proszę o kontakt tel pod numerem 957577277 lub kom 726565276.