do ustalenia

Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 18 września 2014 01:35

Kierownik przetwórstwa mięsnego szuka pakowaczy do pracy w Holandii w mieście Dordrecht. Oferta na produkcji przy pakowaniu mięsa bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Dordrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca produkcyjna polegająca na pakowaniu mięsa w specjalnie przygotowane opakowania. Pracownik będzie również zbierał zamówienia i przygotowywał je do wysyłki.

Wymagania:
– umiejętność szybkiego uczenia się
– błyskotliwość, elokwencja
– możliwość podjęcia zatrudnienia na okres 6 miesięcy
– minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
– osoba niekarana z zaświadczeniem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem
– referencje z poprzednich stanowisk o podobnej tematyce
– duża motywacja do rozpoczęcia pracy z dala od domu

Oferujemy:
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– zapewniamy zatrudnienie na pół roku
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– pracę bez konieczności posiadania umiejętności posługiwania się językiem urzędowym
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcą
– szybkie przeszkolenie w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim i dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: PAKOWANIE PRODUKTOW MIĘSNYCH.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lkf9/

ID ogłoszenia: 666541a0d5624cdd

2 komentarze na “Praca Holandia na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Dordrecht”

  1. ewa lewandowska na 25 września 2014 @ 17:56

    podejmę pracę od zaraz mam nr sovi

  2. Kamil Janiczek na 6 sierpnia 2015 @ 13:00

    Jestem zainteresowany oferta podejme prace od zaraz pozdrawiam