do ustalenia

Praca Holandia na produkcji sera bez znajomości języka Woerden 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:14

Aktualnie szukamy osób do pracy w Holandii przy pakowaniu sera. Oferta z Woerden na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Woerden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Oferta dotyczy wykonywania prac na produkcji serów. Jedne zadania będą się odbywać przy taśmie, gdzie pracownik będzie pakować sery. Inne zadania mają na celu ogólne wsparcie produkcji np.: przenoszeniu produktów, golenie serów czy krojeniu ich na kawałki.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– posiadanie doświadczenia będzie atutem
– dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– prawo jazdy kat.B
– zdolności techniczne
– szybkość wykonywania zadań
– przestrzeganie zasad higieny pracy

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość uzyskania podwyżki
– oferujemy miejsce do zamieszkania
– ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– na miejscu pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: tnsgroup.1082790@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-serow-id276248.html

ID ogłoszenia: 52655132d5174151

3 komentarze na “Praca Holandia na produkcji sera bez znajomości języka Woerden 2015”

  1. Jestem dyspozycyjny czasowo i gotowy do wyjazdu
    W pracy posiadam dobrą praktyke i sptawność fizyczną
    Kontakt mail lub tel +48 536880049

  2. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą. ale nie posiadam SOFI numeru.
    Mam 40 lat doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt
    e-mail basia540@interia.eu

  3. witam mam pytanie czy macie jakieś miejsce wolne , ja mieszkam w mieście boskoop od pięciu lat i konczy mi się praca i szukam już innej proszę o kontakt na e-mail amstelpallmall@gmail.com 35lat wysoki