0

Praca Holandia na produkcji spożywczej bez znajomości języka, Zuid-Holland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zuid-Holland
  • Data rozpoczęcia pracy: 30-10-2017
  • Długość umowy: minimalnie 8 tygodni
  • Opublikowany: 1 listopada 2017 05:55

Legalna praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji spożywczej w firmie z rejonie Zuid-Holland. Na miejscu zapewnione zakwaterowanie odpłatne.

Pracownik Produkcji- Przemysł spożywczy

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym.

Obowiązki:
– prace magazynowe,
– zbieranie zamówień,
– pakowanie produktów mięsnych,
– kontrola jakości,

Wymagania:
– niekaralność,
– gotowość do wyjazdu,
– sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
– cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
– zarobki w euro co tydzień,
– opiekę polskojęzycznego koordynatora,
– zakwaterowanie,
– transport do pracy,
– ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłać swoje CV na adres e-mail: biuro@liderjob.pl.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 509 240 000 lub +48 500 017 878. Kontakt w godzinach od 9 do 17.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
ALL-TAX: PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK !
Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Norwegia, Dania. Zgłoś się do nas! Więcej informacji +48 505 148 600

ID ogłoszenia: 97059f03e351c26d

1 odpowiedź na “Praca Holandia na produkcji spożywczej bez znajomości języka, Zuid-Holland”

  1. Małgorzata na 4 listopada 2017 @ 10:27

    Witam,
    Jestem zainteresowana ogłoszeniem, proszę o kontakt na maila: gosiaziel21@wp.pl bądź kontakt telefoniczny : 724-840-507.
    Pozdrawiam Małgorzata Zielińska