do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz bez języka na produkcji dywaników samochodowych Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: okolice Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minim rok
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 23:45

Fabryka dywaników samochodowych z okolic Eindhoven od zaraz przyjmie do pracy osoby na produkcje. Praca w Holandii bez znajomości języka z możliwym zakwaterowaniem płatnym oraz stabilną umową. Doskonała możliwość do zdobycia doświadczenia za granicą.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Lokalizacja: Holandia, okolice Eindhoven.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • prace produkcyjne;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie i przygotowanie dywaników do wysyłki;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji;
  • dyspozycyjność minimum na rok;
  • sprawność manualna:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • zdolności techniczne:
  • dobry stan zdrowia:
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności i referencje od poprzedniego pracodawcy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę minimum na rok;
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii;
  • ubezpieczenie:
  • możliwość zakwaterowania płatnego;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • tygodniowe wynagrodzenie;
  • premie za pracę na zmiany.

Aplikacja:
Zapraszamy do składania aplikacji z CV w języku angielskim z dopiskiem w temacie wiadomości „Dywaniki”:
rzeszow@hobij.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-dywaniki-samochodowe-ok-eindhoven-id336670.html

ID ogłoszenia: 5415696c8e786f86

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz bez języka na produkcji dywaników samochodowych Eindhoven”

  1. Jestem zainteresowany pracom na produkcji dywanów samochodowych dzwonić pod ten numer 512579767 lob 533945406