do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy pakowaniu żywności Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 26 stycznia 2016 22:50

Fabryka w Roosendaal poszukuje od zaraz pracowników do pakowania żywności na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka z dobrym wynagrodzeniem, zakwaterowaniem oraz wsparciem polskiego opiekuna.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Roosendaal, Eindhoven, Best.

Zadania na miejscu pracy:
głównym zadaniem jest pakowanie różnego rodzaju żywności, kontrolowaniu jakości a także przygotowywaniu tych towarów do wysyłki.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dyspozycyjność co najmniej na dwa miesiące;
  • duża odpowiedzialność;
  • praca dla osób młodych i energicznych;
  • plusem będzie prawo jazdy kat.B;
  • preferujemy Panie;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • umowę na holenderskich zasadach;
  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego managera;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • możliwość nowych doświadczeń;
  • pracę w miłym, międzynarodowym towarzystwie.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie CV na poniższy adres mailowy:

pollux.2149193@es-candidate.com

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-holandii-na-halach-produkcyjnych-od-zaraz-id335539.html

ID ogłoszenia: 45256a7d52c725f3

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy pakowaniu żywności Roosendaal”

  1. Dobry wieczór chciałbym się dowiedzieć jaka jest stawka i czy jest zwrot pieniedzy za dojazd ?
    Mam 3 osoby do pracy