stawki wiekowe

Praca Holandia od zaraz dla kobiet pakowanie hamburgerów bez języka Groenlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groenlo
  • Opublikowany: 25 lutego 2015 01:03

Od zaraz zatrudnimy pracowników produkcyjnych przy pakowaniu hamburgerów w Groenlo. Praca w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Groenlo
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Start: od zaraz
Zatrudnienie: dla kobiet

Zadania:
Jest to prosta praca odbywająca się przy taśmie produkcyjnej i polega na pakowaniu kiełbas i hamburgerów w opakowania.

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zmotywowanie do działania
– zatrudniamy osoby pełnoletnie
– znajomość języka angielskiego w każdym stopniu
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– dobre zdrowie
– chęć rozpoczęcia pracy poza granicami kraju zamieszkania

Oferujemy:
– zatrudnienie już 2 marca dla kobiet
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– dobre wynagrodzenie (wypłata w systemie wiekowym)
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: k.kudlinska@pran.eu w tytule wiadomości prosimy umieścić: HAMBURGER.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-hamburgerow-z-jangielskiem-holandia-id270414.html

ID ogłoszenia: 70254ecf0d5f39ec

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz dla kobiet pakowanie hamburgerów bez języka Groenlo”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowana panstwa oferto pracy poniewaz mam juz doswiadczenie w pakowaniu miesa .Obecnie przebywam na terenie Holandii i bardzo prosze o kontakt pod numerem +31684321349

Zostaw odpowiedź do monika