30 - 32 € brutto/h

Praca Holandia od zaraz na budowie bez znajomości języka w Nijkerk 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2022 21:30

Możliwość podjęcia dla Polaków bez znajomości języka pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie w Nijkerk od zaraz dla kafelkarzy, stolarzy, dekarzy i cieśli szalunkowych.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Nijkerk.

Wynagrodzenie: 30 – 32 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla dekarzy, cieśli szalunkowych oraz kafelkarzy i stolarzy;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w jednym z wyżej wymienionych stanowisk;
  • bez języka niderlandzkiego, ale ze znajomością angielskiego;
  • zdolność do pracy na samodzielnym stanowisku;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu na wyjazd;
  • narzędzia do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

p.madaj@covebo.pl labo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 55

Źródło: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-028674-pracownik-budowlany/

ID ogłoszenia: 5926227c06a6b840