do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz na magazynie bez znajomości języka Waalwijk sklep internetowy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: co najmniej 6 miesięcy
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 22:29

Magazyn sklepu internetowego z Waalwijk posiada wakaty bez znajomości języka. Holandia praca dla magazyniera, od zaraz bez wymaganego doświadczenia w podobnych pracach.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska pracy:
nowi pracownicy będą odpowiadali za kompletowanie zamówień dla klientów sklepu internetowego. Będą również je zabezpieczać przed uszkodzeniem w transporcie, pakować oraz przygotowywać do wysłania.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na co najmniej 6 miesięcy;
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • co najmniej komunikatywny język angielski;
  • zapał do pracy;
  • sumienność oraz zaradność;
  • umiejętność pracy w skupieniu.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość organizacji zakwaterowania;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • premie za pracę nocną, na nadgodziny i w weekendy;
  • pomoc w wyrobieniu numeru SOFI;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim pod poniższy adres mailowy:

  • rzeszow@hobij.pl

W temacie prosimy wpisać: SKLEP INTERNETOWY.

Źródło: http://www.praca4u.net/sklep-internetowy-waalwijk-order-picker-id383893.html

ID ogłoszenia: 419577ab55738338