9,04 euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz na magazynie dla par bez znajomości języka Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 02:29

Ogłoszenie zatrudnienia na magazynie ze sprzętem elektronicznym z Nijmegen dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Holandii dla par na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: komisjoner

Miejsce pracy: Nijmegen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie logistycznym ze sprzętem elektronicznym
  • zadaniem pracownika będzie głównie zbieranie zamówień
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem dostaw oraz rozmieszczaniem artykułów na magazynie

Wymagania:

  • umiejętność obsługi skanera ręcznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres

Oferujemy:

  • pracę w Holandii dla par
  • zapewnione firmowe mieszkanie
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • możliwość wypłacenia zaliczki po tygodniu pracy
  • legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji
  • pracę na stabilnych warunkach
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do kontaktu pod numerem 669-958-661 lub wysyłania zgłoszeń na adres:

bernasinska@covebo.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbieranie-zamowien-id643935.html

ID ogłoszenia: 20594af57b92cd2