od 9,77 euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 maja 2018 00:39

Aktualna opcja zatrudnienia na magazynie odzieżowym z Tilburga. Dostępna od zaraz praca w Holandii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,77 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z odzieżą znanej marki
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień, pakowanie ubrań oraz przygotowywanie paczek do wysłania
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie z perspektywą podwyżki do 10,50 euro/h po 4 tygodniach pracy
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • zarobki wypłacane co tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 2055ae5827478117

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Tilburg”

  1. witam szukam pracy na dluzszy okres mam juz doswiatczenie na magazynie nie jednokrotne moj numer 500580151