do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz na magazynie odzieży bez znajomości języka Utrecht 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 21:40

Pracodawca z Utrechtu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie 2020 dla magazynierów bez języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień;
  • sortowanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • wprowadzanie towarów do magazynu oraz przygotowywanie go do wysłania;
  • rozładowywanie i załadowywanie.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • załatwienie niezbędnych formalności dotyczących zatrudnienia;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • dojazd do pracy, które korzystać będą z zakwaterowania agencyjnego;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • gwarancję godzin;
  • pomoc koordynatorów;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – stawka godzinowa;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto oraz urlopowy w wysokości 10,92% dochodów brutto;
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym oraz  w weekendy;
  • rozliczenia podatku, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu-utrecht/holandia-utrecht/14723041

ID ogłoszenia: 5895e1de00c8db8e

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz na magazynie odzieży bez znajomości języka Utrecht 2020”

  1. Toja jatoja na 7 marca 2020 @ 11:55

    Witamy. Jestesmy z dziewczyna zainteresowani praca na magazynie gdyz wczesniej pracowalismy na ingram micro ,syncreon Tilburg,syncreon Waalwijk. Pozdrawiamy i z GÓRY Dziekujemy za Odpowiedz. 725417833