10.30€

Praca Holandia od zaraz na magazynie załadunek i rozładunek towarów z zakwaterowaniem, Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 05-2020
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 17 maja 2020 22:13

Od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie w miejscowości Oss. Zatrudnienie 2020 przy rozładunku i załadunku towarów bez znajomości języka niderlandzkiego.

Niderlandy (Holandia) | Oss ( Brabancja Północna ) | 10,30 EUR

Opis stanowiska:
Praca w magazynie jako operator wózka EPT, załadunek i rozładunek kontenerów. Praca na 2 zmiany: 05:00-15:00, 15:00-01:00 (od poniedziałku do piątku/soboty)

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Oss

Stawka: 10,30€ +dodatek 8,75%

Wymagania:
Doświadczenie na wózku EPT (min. 3 miesiące). Prywatne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Więcej informacji pod naszymi telefonami i mailem
Zadzwoń na numer +48 512 602 557
Zadzwoń na numer +48 510 958 777
Zadzwoń na numer +31 658 861 238
Napisz do nas maila praca@imexpert.pl

KRAZ 21920

ID ogłoszenia: 5395ec285186da28