0

Praca Holandia od zaraz na produkcji w okolicach Hagi przy sortowaniu owoców, warzyw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: MIN. 3 MIESIĄCE
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2019 05:18

W okolicach Hagi dostępna od zaraz legalna praca w Holandii na produkcji przy sortowaniu owoców oraz warzyw. Oferta bez znajomości języka i doświadczenia również jest dostępna.

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI

bez doświadczenia i znajomości języka

Zakres obowiązków:
– sortowanie warzyw owoców
– pakownie produktów spożywczych, zabawek itp.
– szklarnie
– magazyny
– inne prace produkcyjne

Wymagania:
– mile widziana znajomość języka obcego,
– mile widziane prawo jazdy
– nie wymagane doświadczenie,
– wymagane chęci do pracy 🙂

Warunki
– atrakcyjna stawka godzinowa,
– zakwaterowanie i dojazd do pracy,
– ubezpieczenie,
– pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr: 570901449
570901913
lub
wyślij maila na adres: job@klaverteam.com.

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Szukasz innej oferty?

Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.

ID ogłoszenia: 2165ca750c646ef9