540.00

Praca Holandia od zaraz – operator prasy krawędziowej CNC, Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nie dotyczy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2022 00:51

Firma przemysłowa z Deventer od zaraz poszukuje dyspozycyjnych operatorów prasy krawędziowej CNC do podjęcia pracy w Holandii. Konieczne minimum 2 lata doświadczenia zawodowego.

Twój zakres obowiązków:
 samodzielne programowanie prasy krawędziowej zgodnie z dokumentacją rysunkowa lub dla mniej doświadczonych możliwość przyuczenia
 wykonywanie operacji gięcia na prasie krawędziowej
 samodzielne montowanie i demontowanie narzędzi do gięcia (stemple, matryce)
 wprowadzanie korekt wymiarowych na pulpicie operatora

Wymagania:
 doświadczenie w pracy z prasą krawędziową minimum 2 lata
 bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
 umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
 komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Dobre zarobki płacone na tydzień,
• Zakwaterowanie,
• Ubezpieczenie,
• Długie stabilne projekty.

jobs@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 73762c6966d8086b

error: Kopiowanie zabronione!