€12,00

Praca Holandia od zaraz operator wózka widłowego – przedniego, Hoogvliet

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogvliet
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stała praca
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 00:09

Firma z Hoogvliet k. Rotterdamu poszukuje obecnie operatorów wózków widłowych – przednich do legalnej pracy w Holandii na magazynie logistycznym.

Dla naszego klienta w miejscowości Hoogvliet(okolice Rotterdamu) poszukujemy operatorów wózka widłowego przedniego. Jest to międzynarodowa firma logistyczna oferująca indywidualne rozwiązania dla każdej części drogi logistycznej towaru.
Jedna zmiana!

Obowiązki operatora:
Załadunek i rozładunek kontenerów
Przenoszenie palet
Nasza oferta:
Stawka €12,00 brutto/h
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba
Wymagania:
Minimum rok doświadczenia jako operator Heftruck (certyfikat będzie dodatkowym atutem)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B (lub własne zakwaterowanie)

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 514618509816d908