15,27 euro

Praca Holandia od zaraz spawanie części do przemysłu motoryzacyjnego MIG-MAG w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od już
  • Długość umowy: 12 m-cy z możliwością pzredłużenia
  • Opublikowany: 13 października 2022 00:52

Firma przemysłowa z Eindhoven od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MIG-MAG do pracy w Holandii przy spawaniu części na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. (nr cert. 471) aktualnie dla swojego klienta z branży metalurgicznej Metaal Flex Nederland B.V. w poszukuje osób na stanowisko: SPAWACZ MIG-MAG
Miejsce pracy: Eindhoven – Holandia

Opis stanowiska:
– Praca w zakładzie przemysłowym zajmującym się produkcją części metalowych do przemysłu motoryzacyjnego oraz konstrukcji z tym związanych.
– spawanie oraz obróbka ślusarska,
– stal czarna, metoda MIG-MAG.

Wymagane:
– doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG-MAG,
– komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,
– mile widziane certyfikaty spawalnicze,
– umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
– umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
– gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
– możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje na terenie Holandii)
– pracę w godzinach nadliczbowych,
– dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
– komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
– bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
– program poleceń pracowniczych,
– opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informujemy, że administratorem danych jest Metaal Flex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu 47-200, ul. Czerwińskiego 2 (nr certyfikatu 471). Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się na stronie agencji Metaal Flex Poland.

ID ogłoszenia: 1286346b477c5008

error: Kopiowanie zabronione!