420.00

Praca Holandia od zaraz w Best przy rozładunku-załadunku paczek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhover
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: grudzień
  • Długość umowy: Nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 grudnia 2020 00:57

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta m.in. z Best poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Holandii od zaraz przy rozładunku-załadunku paczek.

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
magazynier, rozładunek paczek
Miejsce pracy: Holandia

Nie wymagamy doświadczenia

WYMAGANIA:
-sprawność fizyczna,
-chęć do podjęcia długoterminowej pracy
-pracowitość

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-prace magazynowe, rozładunek paczek

OFERUJEMY:
-dobra stawka godzinowa 11, 80€brutto + dodatki uznaniowe + wakacyjne i rezerwowe aż do 15, 30€ brutto!
-wysokie tygodniówki na nockach
-zakwaterowanie w dobrych warunkach
-praca na holenderskiej umowie tygodniowe wypłaty
-ubezpieczenie oraz transport do pracy

Numer telefonu: +48 571 247 691 // Adres e-mail: rafal@konektia.com

ID ogłoszenia: 8095fd36ee2de51b