do ustalenia

Praca Holandia od zaraz w Hoorn na produkcji sałatek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoorn
  • Opublikowany: 9 września 2015 22:59

Dam od zaraz pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu sałatek. Zatrudnienie w Hoorn dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Pracownik musi znać język angielski.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Hoorn
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie sałatek owocowo-warzywnych
– gotowe paczki układa się w skrzynkach
– zbieranie zamówień
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– bez problemów ze zdrowiem
– możliwość pozostania w Holandii na dłuży okres
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do danej pracy
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– zapewniamy zatrudnienie na dłuższy okres
– na miejscu wsparcie flexmanagera
– bardzo dobre stawki godzinowe
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po angielsku na maila: mailowy info@hobij.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249gba/

ID ogłoszenia: 26455f02dec7bbf7

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz w Hoorn na produkcji sałatek bez znajomości języka”

  1. Praca w szklarni przy ogorkach – obrywanie lisci, – nakrecanie, – obcinanie ogorkow, – sortowanie, – pakowanie, – przygotowywanie do wysylki. Poszukujemy Pan do pracy na terenie Holandii w zawodzie fryzjerki oraz specjalistki od stylizacji paznokci.