7000-10000 PLN/m-c brutto

Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie bez języka Almere przy różach 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 20:53

Dostępna od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia w Almere przy ścinaniu oraz pielęgnacji róż na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Luttelgeest, Almere, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 7000 do 10000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie kwiatów sekatorem oraz inne czynności związane z pielęgnacją róż

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia przy ścinaniu róż
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej holenderskiej umowy
  • miejsce do zamieszkania znajdujące się niedaleko pracy
  • darmowy transport do pracy
  • terminowe wypłaty pensji raz w tygodniu
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@workcentre.com.pl

Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem:

533 087 111 lub 739 230 594

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/scinanie-roz-3803233.html

ID ogłoszenia: 141598982e8bbf76

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie bez języka Almere przy różach 2017”

  1. Witam ,
    Mieszkam w Almere i jestem zainteresowana ta oferta pracy tel.0657651185
    Pozdrawiam