9,51 euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 października 2017 00:56

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia w szklarni z Westland przy kwiatach. Ogrodnictwo – praca w Holandii możliwa od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Westland, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy kwiatach, głównie chryzantemach i orchideach

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak problemów ze zdrowiem, szczególnie alergii
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • dobrą stawkę godzinową
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV ze ZDJĘCIEM na adres:

agnieszka@Holandiajobs.pl

W tytule należy wpisać: Kwiaty

Źródło: http://www.praca4u.net/kwiaty-9-51-id982065.html

ID ogłoszenia: 54759e6567a40558