10,21 e/h

Praca Holandia od zaraz w szklarni z kwiatami – ogrodnictwo 2020, Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2020 00:39

Na terenie Westland dostępne od zaraz oferty pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych w szklarni. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Dla Naszego klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik szklarni (kwiaty doniczkowe).

Zakres obowiązków:
Do obowiązków pracownika należy sadzenie, przesadzanie, obrywanie pączków, przycinanie lub obrywanie liści oraz inne czynności związane z produkcją kwiatów doniczkowych, pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Region: Westland

Wymagania:

-brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
-mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub holenderskiego
-motywacja do pracy
-mile widziane prawo jazdy kat. B
-dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością —przedłużenia umowy o pracę)

Oferujemy:
-zakwaterowanie (Wifi internet)
-ubezpieczenie NL
-serwis (opieka rezydentów)
-bezpłatny dojazd do pracy
-płacę 10,21 eur brutto/h (nadgodziny powyżej 38 godz. w tygodniu oraz soboty płatne + 35% do każdej godziny)
-wypłaty tygodniowe
-pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii
-praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

Biuro: Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959)
Oferta pracy tymczasowej
ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła, Polska
Tel: +48 663 112 789
Web. wiatrak-jobs.pl
Biuro czynne:
Pon-Pt w godzinach
9:30-16:30o

ID ogłoszenia: 2065f481d484753d