0

Praca Holandia – pracownik produkcji bez znajomości języka od zaraz w Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 00
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 11:17

W rejonie Bleiswijk do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii bez znajomości języka na stanowisku pracownika produkcji. Zatrudnienie m.in. w rozlewni napojów, drukarni, przy pakowaniu orzeszków itp.

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- różne prace na produkcji

Wymagania:
– bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia
– mile widziane ale nie wymagane prawo jazdy
– wymagane chęci i motywacja do pracy

Oferujemy:
– atrakcyjną stawka godzinowa
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– dodatki urlopowe i wakacyjne

Zakres obowiązków:
– praca w drukarni przy sortowaniu ulotek reklamowych
– praca w rozlewni napojów
– orderpicking przy kwiatach na magazynie
– praca przy pakowaniu orzeszków na taśmie
– prace logistyczne na poczcie

Zainteresowała Cię oferta- zadzwoń lub wyślij sms na numer 570901913 LUB 731 901 913

Nie zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń

lub wejdź na www.klaverteam.com i zapoznaj się z innymi ofertami pracy

ID ogłoszenia: 7675d35b6df79576

1 odpowiedź na “Praca Holandia – pracownik produkcji bez znajomości języka od zaraz w Bleiswijk”

  1. ilonadominiak na 25 lipca 2019 @ 17:38

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy na dłużej dla trzech osób, z czego jedna posiada czynne prawo jazdy.
    Moj nr tel: 510 846 976
    e-mail ilonadominiak2222@wp.pl