do uzgodnienia

Praca Holandia przy pakowaniu jajek bez znajomości języka od zaraz na linii produkcyjnej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 22:45

Atrakcyjna oferta zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu jajek w kartonowe pudełka. Prosta praca w Holandii bez znajomości języka oraz doświadczenia z zorganizowanym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz jaj.

Miejsce pracy: Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:
głównym obowiązkiem pracownika będzie pakowanie jaj w kartonowe pudełka na taśmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • opiekę polskojęzycznego managera;
  • pomoc w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • pracę na stałe.

Wymagania:

  • brak chorób, sprawność fizyczna;
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • mile widziane doświadczenie;
  • energiczność, bystrość, ostrożność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • szybkie przyswajanie wiedzy.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez formularz znajdujący się na stronie:

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy zaznaczyć bądź załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

ID ogłoszenia: 9456b25cf93c499

8 komentarzy na “Praca Holandia przy pakowaniu jajek bez znajomości języka od zaraz na linii produkcyjnej”

  1. Jestem zainteresowana pracą na dłuższy okres . Pracowałam na produkcji posiadam doswiadczenie

  2. Katarzyna Bobak na 4 lutego 2016 @ 13:29

    Szukam pilnie pracy przebywam obecnie w Holandii z koleżanką. Proszę o pomoc 0623807038

  3. Jestem osobom młodą energiczną w wieku 27 lat z bogatym stażem pracy muj numer tel :781563264

  4. SZUKAM PRACY W OKOLICACH BOXTEL
    0031685844108

  5. Witam !
    Jesteśmy z narzeczonym zainteresowani ofertą pracy .
    Chcieliśmy zapytać czy wchodzi w grę wyjazd jako para . Jeśli nie to już teraz odpowiadamy , że nie jesteśmy zainteresowani .

    Pozdrawiamy

  6. po co Państwu numer pesel przecież to osobiste dane i kto wie co z tym robicie!!!!

  7. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy przy pakowaniu jajek o ile oferta jest nadal aktualna. Pracowalem przez 5 lat w uk. Z jezykiem angielskim radze sobie nie najgorzej. Obecnie szukam pracy.

  8. agnieszka na 11 lutego 2016 @ 23:25

    witam kolezanka i ją jesteśmy zainteresowane praca mamy doświadczenie na produkcji 537783911