do ustalenia

Praca Holandia od zaraz przy pakowaniu keczupów bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Opublikowany: 25 lipca 2015 00:54

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii, Wijchen dla Polaków przy pakowaniu towarów. Zapewniamy darmowy dojazd do pracy.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Wijchen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace są proste i polegają na pakowaniu keczupów do kartonów.

Wymagania:
– gotowość wyjazdu za granice na dłuższy czas
– bardzo profesjonalne podejście do zadań
– wywiązywanie się z obowiązków
– wyrobienie norm dziennych
– posiadanie dokumentu zaświadczającego o tym, że pracownik nie był karany będzie mile widziane
– referencje od poprzednich pracodawców będą atutem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– na miejscu wsparcie flexmanagera
– cotygodniowe wypłaty
– ubezpieczenie
– dobre stawki godzinowe
– darmowy przejazd do pracy na rowerze bądź samochodem (w zależności o ilości przebytej drogi z miejsca zamieszkania do pracy)

Aplikacja:
Należy przesłać CV (po angielsku) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: opole@hobij.pl
Prosimy o niewysyłanie zgłoszeń od par.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ketchupow-wijchen-ok-nijmegen-id310887.html

ID ogłoszenia: 60855b2b871645b9

5 komentarzy na “Praca Holandia od zaraz przy pakowaniu keczupów bez znajomości języka Wijchen”

  1. praca przy panowaniu keczupow na 28 lipca 2015 @ 11:08

    Bardzo proszę o kontakt . jestem zainteresowana ta oferta pracy . bardzo mi zależy na wyjeździe .

  2. Jestesmy zainteresowani wasza oferta prosimy o kontakt 726192980

  3. Witam, jestem zainteresowany, zwarty i gotowy do takiej pracy jak i do wyjazdu, proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  4. Kamila i Robert na 6 sierpnia 2015 @ 17:10

    Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o szybki kontakt

  5. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą nie boję się pracy fizycznej mój nr 781737304