do ustalenia

Praca Holandia przy pakowaniu ketchupów bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 03:23

Posiadamy wolne stanowiska na linii produkcyjnej przy pakowaniu ketchupów. Praca w Holandii, Wijchen dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Wijchen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie ketchupów do odpowiednich opakowań.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Holandii na dłużej
– profesjonalne podejście do wyznaczonych zadań
– elastyczność godzinowa
– szybkość, energiczność, wytrwałość
– bez problemów ze zdrowiem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– chętnie przyjmujemy osoby z doświadczeniem, ale nie jest konieczne
– osoby niekarane
– referencje od poprzednich pracodawców będą atutem w procesie rekrutacyjnym

Oferujemy:
– pracę bez konieczności znajomości języka holenderskiego
– na miejscu obecny będzie flexmanager
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– satysfakcjonujące zarobki
– zapewniamy bezpłatny, codzienny dojazd do pracy (udostępniamy rower bądź samochód)
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (napisane po angielsku) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: info@hobij.pl z tematem: PAKOWANIE KETCHUPOW.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ketchupow-wijchen-ok-nijmegen-id315456.html

ID ogłoszenia: 76955de3d898b395

3 komentarze na “Praca Holandia przy pakowaniu ketchupów bez znajomości języka Wijchen”

  1. Witam jest zainteresowany pakowaniem ketchupów .nr tel 604912626 .

  2. Witam, czy ogłoszenie dotyczące pracy jest wciąż aktualne?