do uzgodnienia

Praca Holandia przy pakowaniu w zakładach produkcyjnych od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 7 września 2014 20:24

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Holandii w zakładach produkcyjnych przy pakowaniu. Zatrudnienie w Venlo od zaraz w charakterze pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: dwie dostępne – Venlo oraz Veghel

Numer referencyjny: KRAZ 855

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w różnych zakładach produkcyjnych.
  • W zależności od branży, zadania polegać będą na pakowaniu przy linii produkcyjnej: owoców, warzyw, wędlin, mięsa, konserw
  • Inne zadania mogą również zostać zlecone

Oczekujemy:

  • duże zaangażowanie, niezawodność
  • motywacja
  • konieczna jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dynamiczne tempo pracy

Oferujemy:

  • zapewniona opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zapewnione legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • przejazdy do i z pracy
  • zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: info@workforce.pl

źródło: http://www.workforce.pl/oferty-pracy/pakowacz/

ID ogłoszenia: 2525408dd90b0fed