do ustalenia

Praca Holandia, Rotterdam bez języka na produkcji przy pakowaniu od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Opublikowany: 2 września 2015 00:27

Dam od zaraz pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie w Rotterdamie bez znajomości języka holenderskiego. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych
– zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
– kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– dobre zorganizowanie
– sprawne dłonie
– zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– uczciwość, zaangażowanie, zaradność
– posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani

Oferujemy:
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– pomoc w pierwszych dniach
– zdobycie nowego doświadczenia
– przyjazną atmosferę
– świadczenia socjalne
– pomoc polskich koordynatorów
– zapewniamy transport do Holandii

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV + LM na mila: gorzow@graser.pl z tematem: pracownik produkcji-pakowacz.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24142a/

ID ogłoszenia: 15755e5e12d28eb3

1 odpowiedź na “Praca Holandia, Rotterdam bez języka na produkcji przy pakowaniu od zaraz”

  1. Krzysztof Gorzelinski na 9 grudnia 2015 @ 10:48

    Witam jestem zainteresowany waszą propozycją pracy mam lat 29 bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 957577277 lub 726565276 dziękuję.