stawki wiekowe

Praca Holandia w Almere zbieranie zamówień na magazynie bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 13 marca 2015 00:09

Magazyn z Almere szuka pracowników przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów. Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Almere, De Meern
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień
– pakowanie produktów i przygotowywanie ich do dalszej wysyłki
– układanie nowej dostawy na półkach
– komisjonowanie
– paletowanie
– dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobre zorganizowanie
– odpowiedzialność
– możliwość pracy na zmiany również noce
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– chęć pozostania w Holandii na minimum 6 miesięcy
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy oraz przyjazd samochodem będzie mile widziane
– numer SOFI
– wywiązywanie się z zadań

Oferujemy:
– zarobki wiekowe od 4,21 do 9,25 euro/h brutto
– podwyżki dla pracowników z długim stażem
– szkolenia wprowadzające do pracy
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– miejsce zamieszkania płatne od 30 do 75 euro za tydzień (pokoje 2,3 osobowe)
– ubezpieczenie za które należy uiścić kwotę 19,50 euro co tydzień

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu-z-jezykiem-angielskim-zbieranie-zamowien-od-zaraz/holandia-almere-de-meern/11309282

ID ogłoszenia: 708550213a54fe83