od 12.50 do 14 euro

Praca Holandia w budownictwie dla murarzy bez znajomości języka 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2018 05:22

Ciekawa propozycja pracy w Holandii w budownictwie dla murarzy bez znajomości języka obcego. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Murarz – bez znajomości języka
Miejsca pracy: Holandia

Obowiązki:
Prace polegające na murowaniu

Wymagania:
bez znajomości języka
mile widziana min. podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
mile widziany wyuczony zawód kierunkowy
doświadczenie w murowaniu ( klinkier )
zdolności manualne, zainteresowania techniczne
mile widziany własny samochód

Oferta:
zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
Stawka od 12.50 do 14 euro netto /h + opłacona kwatera
zatrudnienie na warunkach holenderskich

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres daria.mlynarczyk@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „murarz imię i nazwisko” Kontakt telefoniczny od PN-PT od 09:00-17:00 pod nr Tel. 607968 294

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych

ID ogłoszenia: 2925b30c419cab75