do ustalenia

Praca Holandia w Eindhoven na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 00:55

Magazyn mieszczący się w Eindhoven szuka osób bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień, przyjmowaniu dostaw i innych zadaniach magazynowych.

Stanowisko: magazynier
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wprowadzanie danych do komputera
– dbanie o to, aby każda przesyłka trafiła pod właściwy adres
– wyszukiwanie towarów na półkach
– zbieranie zamówień
– odbieranie paczek od kurierów oraz wydawanie im paczek
– obsługiwanie programów SAP
– oraz inne zadania magazynowe

Wymagania:
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnych
– samodzielność wykonywania powierzonych zadań
– zatrudniamy jedynie kandydatów niekaranych (zaświadczenie do wglądu)
– zmotywowanie do pracy
– angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
– gotowość pozostania w Holandii na minimum 6 miesięcy

Oferujemy:
– zapewniamy pracę w renomowanej firmie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– transport do pracy
– najlepszym pracownikom zapewniamy możliwość awansu

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać swoje zgłoszenie w formie CV na maila: biuro@goodjob.com.pl z tematem: PRACOWNIK MAGAZYNU W FIRMIE KURIERSKIEJ.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-242iej/

ID ogłoszenia: 60455a2dc7f1d224