do ustalenia

Praca Holandia w Helmond na magazynie z ubraniami bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Opublikowany: 27 września 2015 12:06

Poszukujemy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Zatrudnienie z Helmond na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu odzieży. Pracodawca wymaga od pracowników dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie nowych dostaw
– zajmowanie się rozłożeniem towaru na półki magazynowe
– sortowanie paczek
– zbieranie zamówień
– pakowanie odzieży

Wymagania:
– możliwość pozostania w Holandii na dłuższy okres
– angielski na dobrym poziomie
– należy profesjonalnie podchodzić do swoich zadań
– elastyczność, punktualność, niezawodność
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie atutem
– ukazanie referencji z poprzednich stanowisk będzie mile widziane
– umiejętne zarządzanie czasem
– samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– pomoc flexmanagera
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pobieranie należności w systemie tygodniowym
– miejsce do zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie z pracownikami

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania CV napisanego po angielsku na maila: opole@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/hurtownia-odziezy-realizacja-zamowien-id319026.html

ID ogłoszenia: 675607180fcd8c4

Linki sponsorowane