9,26 euro/h brutto

Praca Holandia w hotelu dla pokojówki przy sprzątaniu Amsterdam bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 6 marca 2016 23:28

Hotel pięciogwiazdkowy z Amsterdamu poszukuje osób przy sprzątaniu pokoi. Praca w Holandii dla sprzątacza/ki bez znajomości języka holenderskiego. Zapewniamy zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 9,26 euro/h brutto

Zadania:
– dokładne porządkowanie pokoi według ustalonych standardów
– po każdym gościu hotelowym należy zmienić pościel oraz ręczniki
– dbanie o utrzymanie ładnego zapachu w pomieszczeniach
– należy dbać o dobro klienta

Wymagania:
– przyjazne nastawienie do ludzi
– należy szybko, ale i zarazem dokładnie sprzątać
– angielski na poziomie komunikatywnym
– podjęcie pracy na 6 miesięcy
– godne reprezentowanie hotelu
– przestrzeganie wewnętrznych zasad
– miła aparycja
– niemożliwe jest posiadanie piercingu oraz tatuaży w widocznym miejscu
– zmotywowanie do działania
– zaradność

Oferujemy:
– pracę w młodym, dynamicznym zespole
– podjęcie pracy bez doświadczenia (niezbędne szkolenia zapewniamy na miejscu)
– miejsce do spania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– pomoc polskiego opiekuna
– pracę na 6 miesięcy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pokojowka-pokojowa-amsterdam,oferta,4427877

Źródło:

ID ogłoszenia: 38056dca3cc2eb2b

2 komentarze na “Praca Holandia w hotelu dla pokojówki przy sprzątaniu Amsterdam bez języka”

  1. Małgorzata Andrzejewska na 12 września 2016 @ 09:33

    Czy jest możliwość tylko z podstawą angielskiego pracować? Proszę o odpowiedz i czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne? Dziękuję i pozdrawiam

  2. witam po tej stronie piotr madzia  jestem zainteresowany oferta pracy jako pokojowka  w hotelach od zaraz .jestem  w holadii prosze o najszybszy kontakt  w sprawie pracy w amsterdamie  jako pokojowka na hotelach dziekuje z gory piotr madzia .to moj numer kontaktowy;735306661 piotr madzia

Zostaw odpowiedź do Małgorzata Andrzejewska