do ustalenia

Praca Holandia w Nijkerk dla kobiet bez znajomości języka na produkcji spożywczej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 01:52

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie w Nijkerk dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Nijkerk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się przy taśmie i polega na pakowaniu produktów spożywczych w określone opakowania. Zatrudnione będą sprawdzać jakość produktów oraz dbać o prawidłowy przebieg produkcyjny.

Wymagania:
– posiadanie statusu osoby bezrobotnej przez min. 12 miesięcy
– zatrudnienie dla kobiet
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego jest mile widziane
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem
– motywacja, zaangażowanie, samodyscyplina, punktualność
– dobre zdrowie, bez nałogów
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– miejsce zamieszkania
– legalne zatrudnienie na rok czasu
– pomoc w pierwszych dniach
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: covebo.784976@poczta.startpraca.pl prosimy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/kobiety-do-prac-produkcyjnych-praca-od-zaraz-id261731.html

ID ogłoszenia: 86454a9c08f0e68e