do ustalenia

Praca Holandia w ogrodnictwie bez języka i doświadczenia Eindhoven od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 29 października 2014 00:41

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven dla ogrodnika przy kwiatach i warzywach.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym celem pracy ogrodnika jest produkcja i pielęgnacja roślin. Do wykonywanych czynności będzie zaliczać się:
– przygotowanie gleby
– przesadzanie małych roślinek
– nawadnianie
– odchwaszczanie
– opryski przeciw szkodnikom
– usuwanie pędów
– zbiór
– itp.

Wymagania:
– sprawność dłoni
– umiejętne posługiwanie się sekatorami i nożami
– poczucie estetyki
– szybki refleks
– umiejętność współdziałania
– wytrzymałość na długotrwały wysiłek
– możliwość szybkiego wyjazdu do Holandii
– chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole
– podpisanie umowy w języku polskim
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– miejsce zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– wynagrodzenie według stawek holenderskich
– pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@marvelpc.eu w tytule proszę wpisać: Ogrodnictwo.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231l9l/

ID ogłoszenia: 75154502007908e2

9 komentarzy na “Praca Holandia w ogrodnictwie bez języka i doświadczenia Eindhoven od zaraz”

  1. 794-729-047 jestem zainteresowany panstwa praca

  2. 501138191 46lat stolarz z 20letnim stażem ,ogrodnik amator,chętny na podjęcie pracy

  3. prosze o kontakt 609254520

  4. OGRODNICTWO na 2 listopada 2014 @ 18:50

    Jestem zainteresowana Państwa oferta

  5. Ogrdnictwo na 3 listopada 2014 @ 08:36

    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy 504 051 781

  6. witam jestem zainteresowana praca pracowalam 4 sezony w szklarni pomidorow scinalam liscie ,pomidory i pracowalam na impaku pakowanie pomidorow i bylam na kontroli pomidorow przed wysylka pozdrawiam

  7. Zbyszek Kumor na 17 listopada 2014 @ 18:49

    jestem zainteresowany taką pracą tel.508214024

  8. Proszę o kontakt poszukuje pracy jestem zainteresowany i gotowy od zaraz 0649612905 prosze o kontakt

  9. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata