0,00

Praca Holandia w ogrodnictwie bez języka okręcanie pędów pomidora (draaien)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zuid-Holland
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.08.2017
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 02:35

Agencja personalna poszukuje pracowników ogrodnictwa do ciekawej pracy w Holandii przy okręcaniu pędów pomidora (draaien). Zatrudnienie bez języka obcego jest możliwe.

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla swojego klienta holenderskiego osób do pracy w szklarni przy okręcaniu pędów pomidorów(draaien).

Opis stanowiska

Osoba, która zostanie zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za okręcanie pędów pomidorów, dbanie o porządek na szklarni jak również wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania

-doświadczenie przy okręcaniu pędów pomidorów (draaien) – wymóg konieczny
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres
-motywacja i duża chęć do pracy!

Nasza oferta

✔ legalne zatrudnienie
✔ atrakcyjne wynagrodzenie
✔ przejrzyste warunki zatrudnienia
✔ cotygodniowe rozliczenia godzin pracy
✔ możliwość stałej współpracy
✔ zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
✔ transport do i z miejsca pracy
✔ pomoc w organizacji wyjazdu
✔ praca w zgranym zespole i miłej atmosferze
✔ wsparcie polskich koordynatorów

DLA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA (DOŚWIADCZENIE) GWARANTUJEMY BEZPŁATNY TRANSPORT DO HOLANDII

Zgłoś się już teraz! Nasi koordynatorzy czekają na Twoją aplikację!

Osoby spełniające wymagania oraz chętne do podjęcia pracy prosimy o przesłanie CV na biuro@duijndaminternational.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-04 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam International Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Zadzwoń, wyślij nam SMS albo skontaktuj się przez aplikację WhatsApp!

Opole tel. 77 402 77 35/ SMS lub WhatsApp: +48 537 837 943
Rzeszów tel. 17 852 84 18/ SMS lub WhatsApp: +48 534 075 096
Bydgoszcz tel. 52 321 16 59/ SMS lub WhatsApp: +48 537 837 949

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

DZIĘKUJEMY ZA WYBRANIE NASZEJ OFERTY!

ID ogłoszenia: 8755991778b092dc