7000-10000 PLN/m-c brutto

Praca Holandia w ogrodnictwie bez znajomości języka Luttelgeest od zaraz przy kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 grudnia 2017 00:09

Oferujemy pracę w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz propozycja zatrudnienia w szklarni z Luttelgeest przy kwiatach – pielęgnacja i ścinanie róż.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Luttelgeest, Almere, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 7000 do 10000 PLN miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy kwiatach
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie róż sekatorem oraz wykonywanie obowiązków związanych z pielęgnacją kwiatów

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia
  • co najmniej podstawowa znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii na podstawie legalnej umowy
  • miejsce do zamieszkania blisko pracy
  • darmowe dojazdy do pracy i z powrotem
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pomoc polskich konsultantów na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

533 087 111, 739 230 594 lub (Biuro Opole) – 533 966 678

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/scinanie-roz-3938672.html

ID ogłoszenia: 4465a298892e0d0a