stawka wiekowa

Praca Holandia w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez języka Den Haag

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 02:21

Propozycja pracy w Holandii przy kwiatach od zaraz. Ogrodnictwo – zatrudnienie w szklarni z Den Haag dla pracowników bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Dan Haag, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka wiekowa – od 6,60 do 9,43 za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na uprawie oraz pielęgnacji kwiatów doniczkowych, ciętych oraz roślin zielonych
  • pracownik będzie zajmował się sadzenie kwiatów, plauzowaniem, przycinaniem pędów oraz oczyszczaniem doniczek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ścinanie oraz pakownie kwiatów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na minimum 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
  • motywacja i chęć do pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • konto walutowe

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach lub mieszkaniach
  • pomoc konsultantów na miejscu
  • możliwość brania nadgodzin
  • prawo do urlopu
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości na adres:

biuro@iwork.com.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-kwiaty-3625384.html

ID ogłoszenia: 2558a4d6e8de78a

11 komentarzy na “Praca Holandia w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez języka Den Haag”

  1. Witam aktualnie przebywam w Holandii jestem osobą pracowitą oraz samodzielną.
    Potrafie pracować w grupie jak również sam.
    Nie ukrywam że bardzo zależy mi na tej pracy
    telefon: 0626773607
    email: kamilklimkowski0001@wp.pl

  2. Kawka jamusz na 16 lutego 2017 @ 21:17

    Qitam. Mam 23 lata imie nazwisko 23 lat. . jestem zainteresowang szybkim wyjazdem za granice do roboty nawett od jutra moj email na odpowiedz szybki-ptak@wp.pl chcialbym podjac prace prosze mi powiedziec jak jest z zamieszkaniem i czy mozna dluzej niz 3 miesiace jestem ambitny w robocie prosze o jak najszybsza odpowiedz mam konto walutowe oraz posiadam numer sofi bo zakladalem w grudniu w roosendaal w holandii . pozdrawiam kawka janusz

  3. Witam jestem zainteresowany tą ofertą aktualnie przebywam w Holandii pracę mogę zacząć nawet od jutra
    Email: kamilklimkowski0001@wp.pl
    Pozadrawiam

  4. ID OGŁOSZENIA: 2558A4D6E8DE78A na 22 lutego 2017 @ 19:48

    PODEJME PRACE W PARZE WRAZ Z MOIM CHLOPAKIEM DANIEL GOLLA OD PONIEDZIALKU, PROSZE O KONTAKT

  5. ID OGŁOSZENIA: 2558A4D6E8DE78A na 22 lutego 2017 @ 19:49

    PODEJME PRACE W PARZE WRAZ Z MOJA DZIEWCZYNA BARBARA URANEK OD PONIEDZIALKU, PROSZE O KONTAKT

  6. Witam panstwa, jak najszybciej podejme prace, prosze o katakt

  7. Sylwia Martyniak na 27 lutego 2017 @ 15:05

    Witam szukam pracy w ogrodnictwie przebywam obecnie w Holandii w Hadze proszę o kontakt pod numerem telefonu 537999185 pozdrawiam serdecznie

  8. Mirosław Dzido na 18 marca 2017 @ 09:40

    Witam potrzebuje pracy od zaraz przebywam serdecznie pozdrawiam.

  9. witam. ja wraz z koleżanką i jej chlopakiem możemy podjąć pracę. Pracowaliśmy wszyscy juz za gramicą. Jesreśmy pracowici i sumienni.

  10. Witam mam 29 lat 180cm wzrostu szukam pracy od zaras,byl bym zainteresowany pracol na szklarni nie boje sie pracy fizycznej posiadam wlasne zakwaterowanie w hadze jak i numer sofi. Doswiaczenie mam nie wielkie, hcial bym nabyc doswiaczenia, ambitnie staram sie wykonywac swoje obowiaski w pracy. +31684147030

    • Witam mam 29 lat 180cm wzrostu szukam pracy od zaras,byl bym zainteresowany pracol na szklarni nie boje sie pracy fizycznej posiadam wlasne zakwaterowanie w hadze jak i numer sofi. Doswiaczenie mam nie wielkie, hcial bym nabyc doswiaczenia, ambitnie staram sie wykonywac swoje obowiaski w pracy. +31684147030