do uzgodnienia

Praca Holandia w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez znajomości języka Klazienaveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Klazienaveen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 marca 2018 22:58

Możliwość podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach dla kandydatów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – zatrudnienie w szklarni z Klazienaveen od zaraz przy gerberach.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Klazienaveen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na pielęgnacji oraz zbieraniu gerber
  • zadaniem pracownika będzie także wykonywanie czynności na magazynie

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w szklarni przy uprawie kwiatów lub warzyw
  • możliwość podjęcia pracy na okres co najmniej 3 miesięcy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • samodyscyplina
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów, mile widziane są osoby niepalące
  • konto walutowe w banku

Oferujemy:

  • wsparcie konsultantów na miejscu
  • szansę na dłuższą współpracę
  • zapewnione zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • darmowe dojazdy do pracy
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 1925ab4edebad8ca

2 komentarze na “Praca Holandia w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez znajomości języka Klazienaveen”

  1. Maria Czarnecka na 1 kwietnia 2018 @ 09:08

    chciałabym podjąć pracę sezonową, praca przy kwiatach nie jest mi obca

  2. Possukuje pracy od zaraz wraz z dziewczyna..Dziekuje..Krzysztof..

Zostaw odpowiedź do Maria Czarnecka