do ustalenia

Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 01:35

Producent kwiatów ciętych z Hagi od zaraz zatrudni pracowników fizycznych w szklarni. Ogłoszenie pracy w Holandii w ogrodnictwie dla Polaków przy kwiatach, ich pielęgnacji.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– użyźnianie gleby
– przycinanie kwiatów
– zbieranie kwiatów doniczkowych i przygotowywanie zamówienia
– ścinanie kwiatów ciętych, układanie bukietów i ich pakowanie
– oczyszczanie doniczek i zasadzenie nowych roślin

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– angielski na poziomie komunikatywnym
– elastyczność godzinowa
– zdolność do pracy na różnych stanowiskach
– szybkość przystosowania się do nowych warunków pracy
– zdolności manualne
– poczucie estetyki
– dokładność, precyzja, niezawodność

Oferujemy:
– stanowisko zapewnione na 6 miesięcy
– miejsce do zamieszkania w domkach oddalonych od pracy około 10 km
– dobre warunki mieszkaniowe
– zdobycie nowych kwalifikacji
– pomoc w kwestiach formalnych
– na miejscu wpierają pracowników polskojęzyczni koordynatorzy
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie: www.iwork.com.pl/formularz-zgloszeniowy.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a4c0/

ID ogłoszenia: 931553ebe00ef343

2 komentarze na “Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Haga”

  1. Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Haga na 2 maja 2015 @ 10:37

    Witam, chciałam zapytac w jakiej miejscowości jest zakwaterowanie ? i czy jest mozliwość wyjazdu na 3-4 miesiące ? 🙂 Pozdr.

  2. Witam serdecznie ,
    chciałbym się zapytać czy jest możliwość wyjazdu na 3-4 miesiace ???