9,34 Euro brutto za godzinę

Praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dł€żek
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 03:09

Trwa rekrutacja pracowników do zatrudnienia w szklarni z Hagi. Ogrodnictwo – praca w Holandii przy kwiatach od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Haga lub Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,34 euro/h brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni w pozycji stojącej przy uprawie kwiatów – tulipanów, chryzantem i orchidei

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu przejazdu do Holandii
  • wysoką stawkę godzinową oraz dodatki
  • perspektywę przedłużenia współpracy
  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania, transport do pracy oraz ubezpieczenie
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres:

jakub@Holandiajobs.pl

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych.

Możliwy jest również kontakt tel.: 509 976 723.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-holandia-id432318.html

ID ogłoszenia: 5455867002cd5f47

2 komentarze na “Praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz bez języka Haga”

  1. Joanna Nowaczek na 16 stycznia 2017 @ 12:02

    Podejme prace od zaraz
    miejsce zamieszkania Haga
    posiadam ponad 2 letnie doswiadczenie pracy przy orchideach

  2. Witam mam na imie katarzyna szukam pilnie pracy od zaraz mój kontakt31685478040 jestem gotowa bo znalazłam sie w trudnej sytuaci nawet na bilt nie mam pieniedzy zeby do domu wrócic czekam na wiadomosc posiadam orzeczenie o stopniu niepłnosprawnosci