do ustalenia

Praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 15.01.2015
  • Opublikowany: 9 października 2014 02:36

Praca w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach rosnących w szklarni. Oferta z Emmeloord bez doświadczenia przy pielęgnacji róż. Zapewniamy zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Emmeloord
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca w szklarni polegająca na pielęgnacji róż (podlewanie, nawożenie podcinanie) i ich ścinaniu. Kwiaty następnie zostają poddane segregacji i przetransportowane do wyznaczonego miejsca.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
– kandydat powinien posiadać przynajmniej 180 wzrostu
– gotowość do podjęcia zatrudnienia do 15 stycznia następnego roku bez możliwości powrotu w tym czasie do kraju
– delikatność, precyzja

Oferujemy:
– prace bez doświadczenia
– możliwość zdobycia nowej wiedzy
– oferujemy zakwaterowanie i ubezpieczenie
– system cotygodniowej wypłaty wynagrodzenia
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– zapewniamy dojazdy do pracy

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.praca4u.net/scinanie-roz-bez-doswiadczenia-id248195.html

ID ogłoszenia: 515435cfdf9cc23

1 odpowiedź na “Praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni Emmeloord”

  1. Agnieszka i Iga na 14 maja 2015 @ 11:50

    Witam. Jesteśmy zainteresowane pracą w Państwa firmie . Jesteśmy młodymi , szybko uczącymi się dziewczynami . prosimy o kontakt pod nr 663638092