Praca Holandia w ogrodnictwie przy sadzonkach drzewek i krzewów, Kaatsheuvel 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kaatsheuvel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: ---
  • Długość umowy: ---
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 04:50
  • Wygasa: 12 dni

Agencja „T&S” dla klienta z Kaatsheuvel poszukuje pracowników ogrodnictwa do pracy w Holandii przy sadzonkach drzewek i krzewów. Oferta ze znajomością języka angielskiego.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

REGION: Holandia, Kaatsheuvel 5170
ILOŚĆ MIEJSC: 8

Oferujemy:
-pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
-możliwość długoterminowej współpracy
-dobre wynagrodzenie do 9,43  € / brutto na godzinę – z perspektywą podwyżki
-możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowanie, ubezpieczenia i transportu lokalnego
-zakwaterowanie już od 35,00 do 92,50 € za tydzień

Opis stanowiska:
-pielęgnacja, przycinanie roślin, krzaczków, drzewek ozdobnych
-obcinanie krzaczków według zamówienia
-pikowanie / sadzenie szczepek do donic lub form
-układanie roślin na palety, przygotowanie do transportu
-praca stojąca lub siedząca
-praca w miejscowości Kaatsheuvel

Wymagania:
-dyspozycyjność na dłuższy okres
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-prawo jazdy kat. B. mile widziane
-chęć podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
-gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres praca@twojaszansa.eu
Kontakt: 608-016-500

ID ogłoszenia: 3775bfe900acd1a3