stawki akordowe

Praca Holandia w Tilburgu na produkcji elektronicznej bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do konca roku 2014
  • Opublikowany: 14 listopada 2014 04:31

Centrum logistyczne z Tilburga zatrudni osoby przy pakowaniu sprzętu elektronicznego. Praca w Holandii na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Osoba do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– pakowanie sprzętu elektronicznego
– sprawdzanie jakości produktów
– kodowanie paczek
– wykonywanie poleceń zlecanych przez teamleadera

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– pozostanie w Holandii do końca roku 2014
– niekaralność (potwierdzenie do wglądu)
– duża motywacja do pracy

Oferujemy:
– stawki godzinowe od 4,09 do 9 euro/h brutto
– płatne miejsce noclegowe
– ubezpieczenie (koszt pokrywa pracownik)
– darmowy transport wewnętrzny
– możliwość nabycia doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: dorota.grabowska@pran.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-pakowanie-sprzetu-elektronicznego-w-centrum-logistycznym-oferta-z-jangielskim-2563130.html

ID ogłoszenia: 35454655397d5ab5

3 komentarze na “Praca Holandia w Tilburgu na produkcji elektronicznej bez znajomości języka”

  1. Witam jestem z Tilburga jestem zainteresowana oferta pracy , pozdrawiam Maria TARKA

  2. DAMIAN ŁOZA na 20 listopada 2014 @ 09:59

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY MAM 32 LATA PROSZĘ O KONTAKT 698409851

  3. ZAINTERESOWANY JESTEM NAWET NA ŚWIATA