do ustalenia

Praca Holandia w Waalwijk bez znajomości języka przy sprzątaniu samochodów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 19:24

Poszukujemy osób do pracy w Holandii przy sprzątaniu samochodów zabytkowych. Zatrudnienie w Waalwijk dla jednego pracownika bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Należy sprzątać samochody w taki sposób, aby wydobyć ich piękno i żeby dobrze prezentowały się na wystawach.

Wymagania:
– możliwość zaplanowania sobie wyjazdu do Holandii na okres 6 miesięcy
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim bądź angielskim
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– mile widziane są osoby posiadające prawo jazdy kat.B
– stanowisko dla osób energicznych

Oferujemy:
– pracę w sprawdzonej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
– możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
– zatrudnienie na pół roku
– osobom zainteresowanym proponujemy przedłużenie umowy
– oferujemy miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
– prywatne świadczenia
– transport wewnętrzny
– kontakt z polskimi opiekunami

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/207930/0/1/

ID ogłoszenia: 2925537d153c42fb