500 EURO/ TYDZIEŃ

Praca w Holandii bez języka dla tapicera na produkcji mebli w Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: 18.10.2021
  • Długość umowy: Bezterminowo
  • Opublikowany: 14 października 2021 00:12

Dla doświadczonych tapicerów od zaraz na terenie Roosendaal atrakcyjna praca w Holandii przy produkcji mebli. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe.

2) Opis stanowiska: Praca w miejscowej fabryce wyposażenia sypialni (łóżka, kanapy, fotele itd.). Poszukiwany jest tapicer z doświadczeniem. Praca w godzinach dziennych, 40h tygodniowo – możliwe nadgodziny na życzenie. W fabryce 95% pracowników to polacy, zatem posługiwanie się językiem angielskim i holenderskim nie jest wymagane.
3) Stawka: 500€/tydzień
4) Wymagania:
– Doświadczenie w tapicerowaniu
– Motywacja do pracy
– Rzetelność w wykonywaniu pracy
– Prawo jazdy kategorii B i własny samochód
5) Oferujemy:

– Możliwość do pracy w nadgodzinach i w weekendy na prośbę pracownika
– Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (holenderska lub polską)
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju
– Zakwaterowanie w cenie 100-125 €/tydzień oraz ubezpieczenie w cenie 27.5 €/tydzień jeżeli byłoby potrzebne
– Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem

Proszę o wysyłanie CV na maila: praca@engnr.pl ,ważne jest również podanie informacji o posiadaniu prawa jazdy i samochodu oraz określenia daty od której można zacząć 🙂

ID ogłoszenia: 30561680787c36bb

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ENGNRPOLAND
  • Zarejestrowany od: 14 października 2021

Inne przedmioty dodane przez ENGNRPOLAND

Ostatnie przedmioty dodane przez ENGNRPOLAND »