Do uzg.

Praca w Holandii bez języka na budowie jako malarz-tynkarz od zaraz Gelderland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gelderland
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2023 20:45

Na budowie potrzebni od zaraz malarze i tynkarze do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Gelderland bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Gelderland.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie malowanie wnętrz oraz na zewnątrz, a także tynkowanie wnętrz;
  • wykonywanie drobnych prac stolarskich i elektrycznych związanych z malowaniem, np. wymiana przeszklonej listy.

Wymagania:

  • doświadczenie jako malarz – tynkarz;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • własne podstawowe narzędzia;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • możliwość wykonywania drobnych napraw;
  • posiadanie polskiej firmy;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 80 € na tydzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe ustalane indywidualnie;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy na budowie w Holandii, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+31 6 42046927

Źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-tynkarz-holandia,oferta,9761904

ID ogłoszenia: 87663fd015ac6c38