do uzgodnienia

Praca w Holandii bez języka na magazynie sklepu internetowego od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 01:19

Od zaraz zatrudnienie w hurtowni z Waalwijk dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie sklepu internetowego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu zajmującego się sprzedażą książek, płyt dvd, obuwia, sprzętu elektronicznego, zabawek itp. różnych marek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem zamówień

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • możliwość wyjazdu do Holandii na dłużej
  • gotowość do pracy na nadgodziny

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w znanej na rynku firmie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zapewnione odpłatnie ubezpieczenie, miejsce do zamieszkania oraz dojazdy do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 1845b0954973cfa1