13,20 € brutto/h

Praca w Holandii bez języka produkcja karmy dla zwierząt od zaraz Beringe

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beringe
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 grudnia 2021 13:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Beringe przy produkcji karmy dla zwierząt bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Beringe.

Wynagrodzenie: 13,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji karmy dla zwierząt z zadaniami operatora wózka widłowego;
  • zadaniem będzie przygotowywanie karmy z mięsa i ryb;
  • do obowiązków będzie też należało przygotowanie karmy do transportu.

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy na dłużej;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z/na terenie Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego;
  • program poleceń, gdzie można zarobić 200 PLN za każdą poleconą osobę do pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 54461bb872312a61