13,07 € brutto/h

Praca w Holandii bez języka przy sprzątaniu hotelu od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2023 22:04

Zatrudnienie w Amsterdamie bez znajomości języka niderlandzkiego dla pokojówek-sprzątaczek. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu hotelu. Pracodawca zapewnia opiekę polskich koordynatorów.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 13,07 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi i łazienek;
  • pracownik będzie zajmował się ścieleniem łóżek, zmienianiem pościeli, myciem podłóg i odkurzaniem dywanów;
  • wykonywanie ogólnych prac konserwacyjnych;
  • zadaniem będzie również uzupełnianie zapasów.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie doświadczenia;
  • atutem będzie własny dojazd do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy przy sprzątaniu hotelu w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

walusiak@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 664081630

Źródło: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-062889-housekeeping-pracownik-hotelu/

ID ogłoszenia: 27642c78e7c9fc2